Інтерпласт - виробник пластикових труб та фітингів

ТОВ «Інтерпласт» є одним з ведучих  підприємств в Україні серед виробників пластмасових виробів для каналізації.

Головна ціль нашого підприємства - це гарантія високої якості продукції, що випускається.

З моменту початку своєї діяльності, травня 2000 року, підприємство пройшло кілька етапів технологічного розвитку.

Починали з простих, не автоматичних прес-форм та німецького обладнання, що було у використанні. У 2004 році побудували нові виробничі та складські приміщення, збільшили парк автотранспорту. У 2008 році була придбана і введена в експлуатацію нова комплексна екструзійна лінія для виробництва труб («Cincinnati extrusion» (Австрія) і «Sica» (Італія)). Це обладнання відрізняється низьким енергоспоживанням, високою продуктивністю і стабільною якістю продукції, що випускається . Вищеописані характеристики лінії і оригінальна упаковка труб (в касетах) дозволила максимально гнучко і в найкоротші терміни задовольняти потреби клієнтів, тим самим зайняти своє місце на ринках України і країн ближнього зарубіжжя. У 2014 році введено в експлуатацію новий ко-екструдер «Cincinnati extrusion» (Австрія), що дозволило задовольнити побажання клієнтів і приступити до виробництва двошарової труби для внутрішньої та зовнішньої каналізації. Протягом всього терміну роботи підприємства ми оновлюємо і нарощуємо парк верстатів, робимо заміну застарілого обладнання на нове більш високотехнологічне і економічне, автоматизуємо процеси лиття (високошвидкісні автоматичні прес-форми), способи подачі, дозування і змішування сировини, упаковки і складування продукції, підвищуємо кваліфікацію робітників.

Продукція фірми включає в себе широкий перелік виробів діаметром від 32 до 160 мм білого, сірого і помаранчевого кольорів.

При виробництві фасонних частин і труб застосовується виключно первинний поліпропілен відомих виробників. Фасонні вироби і труби з поліпропілену відрізняються стійкістю до короткочасного впливу високої (до 90ºС) і низької температури, терміном служби до 50 років, низькою вартістю монтажу і експлуатаційних витрат, стійкістю до багатьох хімічних речовин (органічних і неорганічних). Вироби не схильні до корозії, не потребують фарбування, не виділяють шкідливих речовин ні при монтажі трубопроводу, ні при його експлуатації, прохід не заростає вапняними відкладеннями завдяки гладкій внутрішній поверхні, а невелика вага полегшує транспортування і монтаж.

Для якісного з'єднання фасонних частин і труб наша продукція комплектується ущільнюючими кільцями власного виробництва, які забезпечують високу міцність і повну герметичність з'єднання, виключають можливість перекосу і зміщення при монтажі.

Щоб задовольнити потреби клієнтів, «Інтерпласт» щорічно розширює асортимент, вводить на ринок нові вироби, удосконалює конструкцію виробів що вже випускаються. 


Продукція нашого підприємства успішно використовується в будівництві на всій території України, а також в країнах ближнього зарубіжжя.

 

Сподіваємося, Ви будете задоволені якістю нашої продукції і співпрацею з нами.

 

Трішки історії…

2000 -2007р.р. Цех для виробництва фітингів

2006-2008р.р. Цех для виробництва труби

 

 

uk ru